zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00342.00406.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00235.00432.00
Rafał Świątek1100100.000.00600.00128.000.000.00
Paweł Hałupka3300100.000.00440.00236.000.000.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00422.00241.000.000.00
Joanna Pawlińska2200100.000.00395.50242.500.000.00
Elżbieta Salamon2200100.000.00440.50247.000.000.00
Michał Puchowski1100100.000.00569.00252.000.000.00
Elżbieta Koszałka1100100.000.00475.00259.000.000.00
Daria Pisula1100100.000.00467.00261.000.000.00
Justyna Lisak1100100.000.00385.00262.000.000.00
Jerzy Niewiadomski1100100.000.00498.00263.000.000.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00570.00264.000.000.00
Marta Świątkowska2200100.000.00581.50268.500.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00376.00271.000.000.00
Monika Laskowska1100100.000.00639.00277.000.000.00
Michał Burak4400100.000.00429.25309.750.000.00
Czesława Pawłowska4400100.000.00493.75311.750.000.00
Paweł Mazurek1100100.000.00450.00315.000.000.00
Dominik Piasecki520340.0060.00422.50320.00362.33386.67
Barbara Obremska870187.5012.50435.00323.43329.00340.00
Zofia Gajewska430175.0025.00434.33325.00351.00388.00
Michał Landowski1100100.000.00465.00326.000.000.00
Marcin Radwański8800100.000.00444.75326.130.000.00
Ziemowit Pazda161600100.000.00491.44327.380.000.00
Piotr Szałkiewicz2200100.000.00390.50328.000.000.00
Adam Janicki1080280.0020.00468.38329.00353.00420.50
Beata Wiączkowska3300100.000.00452.67329.000.000.00
Ryszard Korpalski50420884.0016.00456.38329.81376.00397.25
Sławomir Wolski530260.0040.00448.33330.67326.50387.50
Jacek Wandzel3300100.000.00520.33333.000.000.00
Bronisław Parada640266.6733.33425.50334.00373.00427.50
Michał Szymkowski430175.0025.00403.67335.00361.00443.00
Przemysław Pawlic5500100.000.00411.20335.400.000.00
Łukasz Szałkiewicz3300100.000.00443.00336.000.000.00
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.60433.00
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349.00419.00
Krzysztof Borodziuk210150.0050.00473.00340.00378.00387.00
Maciej Nawrocki171700100.000.00462.82347.940.000.00
Andrzej Kraska1100100.000.00399.00348.000.000.00
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482.00348.67374.63449.63
Agnieszka Goniowska3300100.000.00505.33352.330.000.00
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
Mikołaj Cieplik15120380.0020.00452.25362.42329.67447.00
Laura Pisula5500100.000.00441.40363.000.000.00
Bartosz Morawski402201855.0045.00447.82368.36356.67454.11
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.50368.90367.89444.67
Grzegorz Wiączkowski210150.0050.00406.00381.00355.00456.00
Michał Alabrudziński320166.6733.33507.00389.50401.00404.00
Mateusz Królikowski640266.6733.33467.00409.75367.50402.50
powrót na początek