zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Agnieszka Goniowska3300100.000.00505.33352.330.000.00
Andrzej Kraska1100100.000.00399.00348.000.000.00
Beata Wiączkowska3300100.000.00452.67329.000.000.00
Czesława Pawłowska4400100.000.00493.75311.750.000.00
Daria Pisula1100100.000.00467.00261.000.000.00
Elżbieta Koszałka1100100.000.00475.00259.000.000.00
Elżbieta Salamon2200100.000.00440.50247.000.000.00
Jacek Wandzel3300100.000.00520.33333.000.000.00
Jerzy Niewiadomski1100100.000.00498.00263.000.000.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00376.00271.000.000.00
Joanna Pawlińska2200100.000.00395.50242.500.000.00
Justyna Lisak1100100.000.00385.00262.000.000.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00570.00264.000.000.00
Laura Pisula5500100.000.00441.40363.000.000.00
Łukasz Szałkiewicz3300100.000.00443.00336.000.000.00
Maciej Nawrocki171700100.000.00462.82347.940.000.00
Marcin Radwański8800100.000.00444.75326.130.000.00
Marta Świątkowska2200100.000.00581.50268.500.000.00
Michał Burak4400100.000.00429.25309.750.000.00
Michał Landowski1100100.000.00465.00326.000.000.00
Michał Puchowski1100100.000.00569.00252.000.000.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00422.00241.000.000.00
Monika Laskowska1100100.000.00639.00277.000.000.00
Paweł Hałupka3300100.000.00440.00236.000.000.00
Paweł Mazurek1100100.000.00450.00315.000.000.00
Piotr Szałkiewicz2200100.000.00390.50328.000.000.00
Przemysław Pawlic5500100.000.00411.20335.400.000.00
Rafał Świątek1100100.000.00600.00128.000.000.00
Ziemowit Pazda161600100.000.00491.44327.380.000.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00235.00432.00
Sławomir Wolski530260.0040.00448.33330.67326.50387.50
Barbara Obremska870187.5012.50435.00323.43329.00340.00
Mikołaj Cieplik15120380.0020.00452.25362.42329.67447.00
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00342.00406.00
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349.00419.00
Zofia Gajewska430175.0025.00434.33325.00351.00388.00
Adam Janicki1080280.0020.00468.38329.00353.00420.50
Grzegorz Wiączkowski210150.0050.00406.00381.00355.00456.00
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
Bartosz Morawski402201855.0045.00447.82368.36356.67454.11
Michał Szymkowski430175.0025.00403.67335.00361.00443.00
Dominik Piasecki520340.0060.00422.50320.00362.33386.67
Mateusz Królikowski640266.6733.33467.00409.75367.50402.50
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.50368.90367.89444.67
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.60433.00
Bronisław Parada640266.6733.33425.50334.00373.00427.50
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482.00348.67374.63449.63
Ryszard Korpalski50420884.0016.00456.38329.81376.00397.25
Krzysztof Borodziuk210150.0050.00473.00340.00378.00387.00
Michał Alabrudziński320166.6733.33507.00389.50401.00404.00
powrót na początek