zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Dariusz Kosz

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 50 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00342.00406.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00235.00432.00
Jędrzej Zawojski1100100.000.00376.00271.000.000.00
Justyna Lisak1100100.000.00385.00262.000.000.00
Piotr Szałkiewicz2200100.000.00390.50328.000.000.00
Joanna Pawlińska2200100.000.00395.50242.500.000.00
Andrzej Kraska1100100.000.00399.00348.000.000.00
Michał Szymkowski430175.0025.00403.67335.00361.00443.00
Grzegorz Wiączkowski210150.0050.00406.00381.00355.00456.00
Przemysław Pawlic5500100.000.00411.20335.400.000.00
Michał Wyrwisz1100100.000.00422.00241.000.000.00
Dominik Piasecki520340.0060.00422.50320.00362.33386.67
Bronisław Parada640266.6733.33425.50334.00373.00427.50
Michał Burak4400100.000.00429.25309.750.000.00
Zofia Gajewska430175.0025.00434.33325.00351.00388.00
Barbara Obremska870187.5012.50435.00323.43329.00340.00
Małgorzata Szczygieł19170289.4710.53437.94339.12349.00419.00
Paweł Hałupka3300100.000.00440.00236.000.000.00
Elżbieta Salamon2200100.000.00440.50247.000.000.00
Laura Pisula5500100.000.00441.40363.000.000.00
Łukasz Szałkiewicz3300100.000.00443.00336.000.000.00
Marcin Radwański8800100.000.00444.75326.130.000.00
Bogusław Szyszka704502564.2935.71445.47352.71356.52450.68
Bartosz Morawski402201855.0045.00447.82368.36356.67454.11
Sławomir Wolski530260.0040.00448.33330.67326.50387.50
Karol Waniek22170577.2722.73449.82336.47371.60433.00
Paweł Mazurek1100100.000.00450.00315.000.000.00
Mikołaj Cieplik15120380.0020.00452.25362.42329.67447.00
Beata Wiączkowska3300100.000.00452.67329.000.000.00
Krzysztof Obremski19100952.6347.37453.50368.90367.89444.67
Ryszard Korpalski50420884.0016.00456.38329.81376.00397.25
Maciej Nawrocki171700100.000.00462.82347.940.000.00
Michał Landowski1100100.000.00465.00326.000.000.00
Daria Pisula1100100.000.00467.00261.000.000.00
Mateusz Królikowski640266.6733.33467.00409.75367.50402.50
Adam Janicki1080280.0020.00468.38329.00353.00420.50
Krzysztof Borodziuk210150.0050.00473.00340.00378.00387.00
Elżbieta Koszałka1100100.000.00475.00259.000.000.00
Tomasz Suchanek1460842.8657.14482.00348.67374.63449.63
Ziemowit Pazda161600100.000.00491.44327.380.000.00
Czesława Pawłowska4400100.000.00493.75311.750.000.00
Jerzy Niewiadomski1100100.000.00498.00263.000.000.00
Agnieszka Goniowska3300100.000.00505.33352.330.000.00
Michał Alabrudziński320166.6733.33507.00389.50401.00404.00
Jacek Wandzel3300100.000.00520.33333.000.000.00
Michał Puchowski1100100.000.00569.00252.000.000.00
Konrad Łukaszewicz1100100.000.00570.00264.000.000.00
Marta Świątkowska2200100.000.00581.50268.500.000.00
Rafał Świątek1100100.000.00600.00128.000.000.00
Monika Laskowska1100100.000.00639.00277.000.000.00
powrót na początek