zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Piotr Sławiński

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 24 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Adam Janicki410325.0075.00364.00289.00321.33405.33
Andrzej Kraska1100100.000.00351.00344.000.000.00
Antoni Kordos10010.00100.000.000.00245.00336.00
Barbara Obremska10010.00100.000.000.00309.00340.00
Beata Wiączkowska10010.00100.000.000.00244.00407.00
Bogusław Szyszka10010.00100.000.000.00332.00434.00
Dominik Piasecki10010.00100.000.000.00307.00474.00
Elżbieta Rachelska2200100.000.00370.00319.000.000.00
Jacek Wandzel1100100.000.00404.00349.000.000.00
Jarosław Gniadek1100100.000.00340.00311.000.000.00
Karol Waniek40040.00100.000.000.00203.75508.00
Krzysztof Borodziuk20020.00100.000.000.00259.50379.50
Maciej Nawrocki10010.00100.000.000.00269.00412.00
Magdalena Zychowicz1100100.000.00342.00224.000.000.00
Marcin Radwański420250.0050.00390.00311.50288.50389.00
Marta Ćwiek20020.00100.000.000.00272.00424.50
Michał Landowski10010.00100.000.000.00176.00513.00
Michał Trumpus10010.00100.000.000.00303.00351.00
Mikołaj Cieplik10010.00100.000.000.00311.00364.00
Piotr Wengrzyk1100100.000.00299.00249.000.000.00
Przemysław Pawlic70070.00100.000.000.00277.57372.00
Radosław Jachna10010.00100.000.000.00277.00475.00
Ryszard Korpalski17201511.7688.24334.00313.50272.73394.13
Ziemowit Pazda510420.0080.00386.00322.00312.50417.75
powrót na początek