zaloguj się

nadchodzące turnieje

« »

Bilans gier: Adam Szukalski

Szybkie linki

Przejdź do: profilu gracza
wyświetlono bilans gier dla 41 przeciwników
przeciwniaczekgier+=-+ %- %+ śr.+ śr. przec.- śr.- śr. przec.
Agnieszka Goniowska320166.6733.33382.50329.00307.00400.00
Andrzej Kraska1100100.000.00357.00324.000.000.00
Artemiusz Talar1100100.000.00374.00247.000.000.00
Barbara Obremska1100100.000.00525.00390.000.000.00
Bartłomiej Dudek1100100.000.00449.00270.000.000.00
Bartosz Morawski530260.0040.00429.33370.33403.00440.00
Beata Wiączkowska750271.4328.57430.00354.60375.00388.00
Bogusław Szyszka1680850.0050.00441.00333.50333.63458.50
Bronisław Parada1100100.000.00396.00368.000.000.00
Czesława Pawłowska10010.00100.000.000.00306.00370.00
Dominik Piasecki840450.0050.00492.75341.25350.75430.00
Eligiusz Jankowski1100100.000.00502.00314.000.000.00
Elwira Widawska10010.00100.000.000.00336.00345.00
Ewa Fiszer-Włodarczyk1100100.000.00452.00347.000.000.00
Grzegorz Wiączkowski2200100.000.00354.00302.500.000.00
Jacek Wandzel1100100.000.00510.00309.000.000.00
Joanna Pawlińska3300100.000.00435.00303.670.000.00
Joanna Suchanek2200100.000.00473.00318.000.000.00
Karol Waniek1580753.3346.67458.25365.63317.86422.43
Krzysztof Obremski530260.0040.00374.67333.00287.50414.00
Laura Pisula1100100.000.00440.00365.000.000.00
Łukasz Homa210150.0050.00369.00355.00367.00434.00
Łukasz Szałkiewicz320166.6733.33434.00398.00363.00368.00
Małgorzata Szczygieł7700100.000.00393.86350.290.000.00
Marcin Radwański1100100.000.00487.00303.000.000.00
Marta Ćwiek1100100.000.00424.00396.000.000.00
Mateusz Królikowski530260.0040.00443.00304.00345.50403.50
Michał Puchowski1100100.000.00437.00318.000.000.00
Michał Szymkowski2200100.000.00455.00396.000.000.00
Michał Trumpus210150.0050.00357.00346.00357.00396.00
Monika Laskowska430175.0025.00417.33364.33426.00433.00
Paweł Janaś10010.00100.000.000.00302.00403.00
Piotr Szałkiewicz210150.0050.00393.00332.00368.00452.00
Przemysław Pawlic430175.0025.00483.67280.33400.00430.00
Rafał Świątek10010.00100.000.000.00379.00444.00
Ryszard Korpalski980188.8911.11426.13328.75425.00438.00
Sławomir Wolski2200100.000.00479.00318.500.000.00
Tomasz Suchanek840450.0050.00431.50336.25288.50399.00
Wojciech Obremski1100100.000.00323.00298.000.000.00
Ziemowit Pazda860275.0025.00474.83347.33388.00447.50
Zofia Gajewska310233.3366.67382.00337.00374.50421.00
powrót na początek