nadchodzące turnieje

« »

« Marcowe Harce w XI LO »

kobrem, 2016-03-22 13:48:42

Rozegrano trzy rundy. W tym roku uczniowie Gimnazjum 13 zdeklasowali przeciwników. Joanna Stachowicz, Paulina Adamczyk i Mateusz Parkitny zajęli pierwsze trzy miejsca (każdy z kompletem trzech zwycięstw). Joanna Stachowicz została nagrodzona również za „najdroższe” słowo- dźgano (45 pkt). Dla przypomnienia, Joasia w zeszłym roku również była nagrodzona za najdroższy ruch (zachwyć – 88 pkt). Niestety w tym roku stojaki nie były przyjazne dla grających i nikomu nie udało się wyłożyć wszystkich siedmiu liter. O prawdziwym pechu może mówić czwarty zawodnik turnieju, który z największą liczbą małych punktów nie stanął na podium.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum 13. Drużyna otrzymała dyplom i puchar ufundowany przez Dyrektora LO XI.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał nagrodę pocieszenia.

Organizatorzy składają podziękowania Polskiej Federacji Scrabble za dofinansowanie do turnieju (zestawy Scrabble travel) oraz Wrocławskiemu Klubowi Scrabble „Siódemka” za pomoc przy organizacji zawodów.

Szczególne podziękowania składamy Panu Grzegorza Wiączkowskiemu za profesjonalne sędziowanie zawodów.