nadchodzące turnieje

« »

« Moro profesoro »

kobrem, 2015-08-22 11:34:57

Vince wygrywa w Wałczu po raz drugi! Mistrzostwa Wałcza już drugi rok z rzędu zostały zdominowane przez jednego gracza, naszego klubowicza - Bartka Morawskiego. W tamtym roku 1 porażki na 22 gier, a w tym 1 na 12, nikt nie był w stanie odebrać mu mistrzowskiego tytułu.

Tropikalne upały nie wpłynęły niekorzystnie na formę Siódemkowiczów. Zwycięstwo Vince'a to nie koniec dobrych wiadomości. Drugie miejsce w turnieju wywalczył Darek Kosz, a piąty był Kobrem. Bardzo dobrze wypadła też Basia, której 8 wygranych gier pozwoliło zająć wysokie 12. miejsce.

Reszta naszych zawodników wypadała niestety trochę poniżej oczekiwań. Wpływ na to miało jednak ogromne zagęszczenie potyczek wewnątrzklubowych (aż 10). Nic więc dziwnego, że szczęście jednych, oznaczało gorycz porażki dla drugich.

Kolejne miejsca na turnieju w wałeckim gimnazjum zajęli: Tomasz Suchanek, Gosia Szczygieł, Sławek Wolski, Robert Wagner, Konrad Łukaszewicz oraz Marcin Radwański.

W przeddzień Mistrzostw Wałcza, rozegrano turniej nauczycieli, w którym bardzo dobrze zaprezentował się Sławek Wolski (6. miejsce). Złoty medal zdobył Piotr Broda.